Contact

Contactformulier

Nationaal secretariaat

Huidevettersstraat 165
1000 Brussel
T 02 502 55 75
E info@welzijnszorg.be

Openingsuren: 9:00 tot 12:30 en 13:30 tot 16:30
Gesloten op woensdag, zaterdag en zondag.

Regionale diensten

Openingsuren: 10:00 tot 12:30 en 13:30 tot 16:30
Gesloten op maandag, zaterdag en zondag.

Regionale dienst Antwerpen

Rolwagenstraat 73
2018 Antwerpen
T 03 217 24 90
E antwerpen@welzijnszorg.be

Regionale dienst Brussel

Huidevettersstersstraat 165
1000 Brussel
T 02 213 04 73
E brussel@welzijnszorg.be

Regionale dienst Limburg

Tulpinstraat 75
3500 Hasselt
T 011 24 90 20
E hasselt@welzijnszorg.be

open op maandag, gesloten op vrijdag

Regionale dienst Oost-Vlaanderen

Sint-Salvatorstraat 30
9000 Gent
T 09 269 23 40
E gent@welzijnszorg.be

Regionale dienst Vlaams-Brabant/Mechelen

Fr. de Merodestraat 18
2800 Mechelen
T 015 29 84 58
E mechelen@welzijnszorg.be 

Regionale dienst West-Vlaanderen

Sint-Jorisstraat 13
8800 Roeselare
T 051 26 08 08
E roeselare@welzijnszorg.be

ook gesloten op woensdagvoormiddag