Contact

Contactformulier

Nationaal secretariaat

Huidevettersstraat 165
1000 Brussel
T 02 502 55 75
E info@welzijnszorg.be

Openingsuren: 9:00 tot 12:30 en 13:30 tot 16:30
Gesloten op woensdag, zaterdag en zondag.

Koen Trappeniers
Directeur
0496/17.18.34
Marja Hermans
(Directie)assistente
Veronique Peynsaert
Boekhouding
Chris Schulpen
Databeheer
Hadewijch Vanhove
Webbeheer en inspiratie
Annabel Cardoen
Politiek en pers
0497/13.55.87
Helen Blow
Communicatie, campagne en fondsenwerving
0473/56.02.71
Frieda Bex
Projectenwerk en beleidsplanning
0475 /21.17.46
Lieselot Hemeryck
Beweging
Kris Dom
Educatie
0486/57.95.33
Caro Bridts
Educatie en ervaringsdeskundigheid
0495/25.15.98
Kusum Mertens
Onderwijs en jongeren
0478/34.00.87

Regionale diensten

Openingsuren: 10:00 tot 12:30 en 13:30 tot 16:30

Regionale dienst Antwerpen

Rolwagenstraat 73
2018 Antwerpen
T 03 217 24 90
E antwerpen@welzijnszorg.be

Gesloten op maandag, zaterdag en zondag.

Brecht Thijs
Regio Kempen
0478/57.20.94
Kristien Sestig
Regio Antwerpen en rand
0474/90.15.09
Samira Amyay
Project Interculturele Solidariteit
0479/43.14.05

Regionale dienst Brussel

Huidevettersstersstraat 165
1000 Brussel
T 02 213 04 73
E brussel@welzijnszorg.be

Gesloten op maandag, zaterdag en zondag.

Hilde Geurts
Regio Brussel-Halle-Vilvoorde
0477/76.42.71

Regionale dienst Limburg

Tulpinstraat 75
3500 Hasselt
T 011 24 90 20
E hasselt@welzijnszorg.be

Gesloten op vrijdag, zaterdag en zondag.

Inge Koekelkoren
Regio Limburg (afwezig tot 28/11)
0496/33.30.34
Annemarie Kota
Regio Limburg (vervanging Inge tot 28/11)

Regionale dienst Oost-Vlaanderen

Sint-Salvatorstraat 30
9000 Gent
T 09 269 23 40
E gent@welzijnszorg.be

Gesloten op maandag, zaterdag en zondag.

Ellen Van Der Zwalmen
Regio Oost-Vlaanderen
0476/31.71.96

Regionale dienst Vlaams-Brabant/Mechelen

Fr. de Merodestraat 18
2800 Mechelen
T 015 29 84 58
E mechelen@welzijnszorg.be

Gesloten op vrijdag, zaterdag en zondag.

Sylvie Vanderhoydonck
Regio Oost-Brabant, Mechelen, Klein-Brabant
0472/87.37.17
Hilde Geurts
Regio Brussel-Halle-Vilvoorde
0477/76.42.71

Regionale dienst West-Vlaanderen

Sint-Jorisstraat 13
8800 Roeselare
T 051 26 08 08
E roeselare@welzijnszorg.be

Gesloten op maandag, woensdagvoormiddag, zaterdag en zondag.

Jan Demuynck
Regio West-Vlaanderen
0491/22.70.42